Зимовий відпочинок в місті Сколе PDF  | Друк |
Статті - Туризм та відпочинок в Карпатах

В кінці грудня та на початку січня припадає багато свят, серед яких Різдво та Новий Рік. Саме в цей час українці готуються до свят та планують свій відпочинок. Адже в ці дні багато припадає вихідних і тому потрібно використати ці дні з користю для свого здоров’я з однієї сторони, та отримати багато вражень та задоволення з іншої.

Дехто відпочиває і святкує в себе вдома біля телевізора. Багато громадян їдуть в сільську місцевість до своєї родини.
Але, найкраще провести вихідні та святкувати Різдво та Новий Рік в горах. Місто Сколе та Сколівський район є найзручнішими в цьому плані. Адже Сколівський район розміщений найближче до міста Львова та має добре автомобільне та залізничне сполучення. У самому місті Сколе добре розвинута інфраструктура та поблизу є багато визначних місць. Крім того з міста Сколе можна швидко добратись до відомих зимових гірськолижних трас, які розміщені поблизу Славського.

В Сколе можна без проблем знайти житло. Для цього варто скористатись пропозиціями на сайті https://skole.com.ua, які можна знайти в розділі «Проживання» . Звичайно, про житло в м. Сколе варто домовитись заздалегідь, тому що перед Новим Роком може не бути вільних приватних садиб та баз відпочинку. Якщо ж в м. Сколе Ви не знайшли житло, то його можна пошукати в найближчих селах. Звичайно, в селах інфраструктура може бути гіршою. Але це не завадить вашому святу, адже закупи на Новий Рік потрібно робити наперед, щоб не стояти в довжелезних чергах в магазинах.

Сам відпочинок в м. Сколе, як і в Карпатах в цілому, характеризується красою гір, свіжим повітрям, гірськими річками, мінеральними джерелами та гостинністю місцевих жителів. В місті Сколе можна відвідати святі місця та відпочити біля Павлового потоку.

Також можна відвідати Палац Гредлів, який розміщений в кількох кілометрах по трасі від Сколе в селі Демня та водоспад Кам’янка, який знаходиться в 2х кілометрах справа від траси, якщо їхати від Сколе до Верхнього Синьовиднього.

Подібні матеріали