Проживання у Карпатах:

Проживання - Проживання в місті Сколе

Проживання в Сколе. Відпочинок у Карпатських горах

Особливості

Біля будинку є сад і альтанка. Є можливість прокату велосипедів. Зручний під'їзд - якісна асфальтована дорога. Відстань до найближчого витягу - 1 км. З двору садиби видно костел «Семи Скорбот Діви Марії». Є комп'ютер.

Опис

Садиба «ОРЕСТІНА» є двоповерховим будинком на 8-м осіб, який розташований в північній частині міста біля церкви «Різдва Пресвятої Богородиці». Складається будинок з чотиримісної, двомісної і одномісної кімнат.

У садибі є повністю обладнана кухня (кухонні меблі, газова плита, мікрохвильова пекти, холодильник) і хол для відпочинку, в якому є камін, телевізор і акваріум. Також в холі є три додаткові місця - односпальний і двоспальний розкладні дивани.

Санвузол розташований на поверсі разом з кімнатами. У санвузлі є туалет, умивальник і душова кабінка. У будинку постійно гаряча і холодна вода. Опалювання - автономне водяне. Також додатково проводиться обігрів за допомогою каміну, який розміщений в холі.

Для дозвілля в садибі доступні електронні шашки, шахи, нарди; м'ячі; живий куточок (собака, акваріум, кури).

Проживання

Чотиримісний номер

У номері: два двоспальних розкладних дивани і телевізор.

Двомісний номер

У номері: двоспальний розкладний диван, тумбочка, шафа, телевізор

Одномісний номер

У номері: односпальний розкладний диван, тумбочка, шафа для одягу і книг, стіл, стільці, комп'ютер

Хол

У холі розташовані додаткові 2 двоспальні розкладні дивани, а також камін, телевізор і акваріум.

Садиба «ОРЕСТІНА». Камін Садиба «ОРЕСТІНА». Хол Садиба «ОРЕСТІНА». Санузол Садиба «ОРЕСТІНА». Проживання. Чотиримісний номер Садиба «ОРЕСТІНА». Чотиримісний номер Садиба «ОРЕСТІНА». Проживання. Двомісний номер Садиба «ОРЕСТІНА». Проживання. Одномісний  номер

Харчування

Харчування на кухні, де є газова плита, мікрохвильова піч, холодильник.

Сніданок входить у вартість. Додатково - 2-разове харчування по меню
або за домовленістю. Є домашня кухня, а також дитяче і дієтичне харчування. Використовуються власні продукти - овочі, полуниця і домашні яйця. Є можливість попити лісового лікувального чаю.

Найближче кафе і магазин розташовані на відстані до 200 м.

Садиба «ОРЕСТІНА». Харчування

Послуги

Включене у вартість

• Автостоянка.
  • Користування пральною машинкою, праскою, феном.
  • Прибирання кімнат.
  • Зміна рушників (2 шт. на людину) - 1 раз на 3 дня.
  • Зміна постільної білизни проводиться 1 раз на 5 днів.

За окрему плату

• Заняття по українській мові і літературі.
  • Екскурсії: водопад Кам'янка, фортеця Тустань ( с. Урич).
  • Катання на конях.
  • Новорічний стіл - за домовленістю.
  • Прокат велосипедів і риболовецьких снастей.

Інфраструктура

Садиба «ОРЕСТІНА». Велосипеди Садиба «ОРЕСТІНА». На подвір'ї Садиба «ОРЕСТІНА». Альтанка Вигляд костелу «Семи Скорбот Діви Марії» біля садиби «ОРЕСТІНА» (м.Сколе).

Зв'язок

Київстар
МТС
Life:)
Beeline

До витягів

Гора Житня (біля об'їзної траси в с. Сколе) - 1 км.;
Гірськолижний комплекс Плай - 22 км.;
Славсько - 24 км.;
Тисовець, Орявчик - 27 км.

Для постійних клієнтів надаються знижки. Також є знижки на тривале проживання.
У святковий період обов'язковою повинна бути передоплата.
Є можливість безготівкової оплати.

Львівська обл.
р. Сколе, вул. Стрийська, 15в

Забронювати номер: https://skole.com.ua/booking.com.htm

Як доїхати

До садиби «ОРЕСТІНА» можна доїхати автомобілем трасою Київ-Львів-Чоп (М-06/Е-50) до міста Сколе. Зі Львова можна доїхати маршруткою №789 від автостанції №8 (біля залізничного вокзалу) до м. Сколе.

Також зручно добиратися будь-яким потягом приміського або міжнародного сполучення у напрямі Ужгороду.

Якщо Ви їдете автомобілем (по вул. Стрийська) з північної частини міста Сколе, то потрібно повернути в другий поворот направо від зупинки біля лікарні і проїхати 50 м; будинок буде зліва.

Якщо Ви їдете (йдете) з боку центу або залізничного вокзалу, то після церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» (церква розташована справа) потрібно повернути в третій поворот наліво.

Схема проїзду

Садиба «ОРЕСТІНА». Схема проїзду