Садиба «У ІРИНКИ» PDF  | Друк |

Проживання в місті Сколе. Відпочинок у Карпатах.


Особливості

При садибі є сад, альтанка, ставок та колиба з мангалом, які оформлені у гуцульському стилі. З подвір'я можна вийти до річки, до лісу 50 м. Зручний під'їзд.


Опис

Садиба «У ІРИНКИ» представляє собою триповерховий будинок на 5 номерів (12 осіб). Розміщена садиба 800 м від центру м. Сколе та 100 м від траси М-06. Тут можна провести не дорогий, але комфортний відпочинок у Карпатах.

Садиба має сертифікат відповідності та багато грамот і подяк у сфері зеленого туризму. Тому усі номери є охайними та з усіма зручностями. Самі номери розміщені на другому та третьому поверхах будинку. Другий та третій поверхи мають балкони, де можна відпочити та полюбуватись краєвидами. З балкон 3-го поверху можна побачити церкву Михаїла.

На другому поверсі розміщена кімната відпочинку, яка оформлена у бойківському стилі та містить більярд, камін, телевізор, фортепіано, книжкову шафу, диван, крісла та персональний комп’ютер з підключенням до інтернету. Кімната має вихід на балкон.

На першому поверсі є їдальня та два санвузли.
В будинку діє автономне водяне опалення та є цілодобова подача холодної та гарячої води.

На подвір’ї є баня, сад, дитячий майданчик, живий куточок, альтанка, ставок та колиба з мангалом. Саме подвір’я охайне та прибране. Також є клітки з кроликами, яких можна показати дітям.


Проживання

2-кімнатний люкс на другому поверсі

Номер люкс складається з двох кімнат. Перша кімната має одномісний диван, стілець, стільчик, стіл з тумбами та дзеркалом. Ця кімната може використовуватись для однієї особи або дітей, або виконувати функцію вітальні. Друга кімната номеру містить двоспальне ліжко, шафу, стільці, тумбочку та телевізор. В номері є окремий санвузол.

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-кімнатний люкс на другому поверсі. Телевізор. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-кімнатний люкс на другому поверсі. Шафа. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-кімнатний люкс на другому поверсі. Ліжко. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-кімнатний люкс на другому поверсі. Диван. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-кімнатний люкс на другому поверсі. 1ша кімната. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-кімнатний люкс на другому поверсі. санвузел.

Два 2-місні номери на другому поверсі

В кожному номері: двоспальне ліжко, шафа для одягу, TV-SAT. Санвузол на поверсі (ванна з гідромасажем, умивальник, біде, туалет).

На другому поверсі є кімната для відпочинку, яка містить більярд, камін, телевізор, фортепіано, книжкову шафу, диван, крісла та персональний комп’ютер з підключенням до інтернету.

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №1 на другому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №1 на другому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №2 на другому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №2 на другому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №2 на другому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. Санвузол на 2-му поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Кімната для відпочинку. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Кімната для відпочинку. Камін. Диван. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Кімната для відпочинку. Більярдний стіл. Вихід на балкон. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Кімната для відпочинку. Більярдний стіл. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Кімната для відпочинку. Більярд та фотепіано. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Вигляд з балкону на 2му поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Кімната для відпочинку. Персональний компьютер.

Сімейний 4х-містний на третьому поверсі

В номері: два односпальних ліжка та розкладний диван, шафа для одягу.

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. Сімейний 4х-містний на третьому поверсі.. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. Сімейний 4х-містний на третьому поверсі.. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. Сімейний 4х-містний на третьому поверсі..

Два 2-місні номери на третьому поверсі

В кожному номері: двоспальне ліжко, шафа для одягу, тумбочки, TV-SAT, стільці. Санвузол на поверсі (ванна, умивальник, туалет).

Санвузол на поверсі (ванна, умивальник, туалет).

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Балкон-лоджі на третьому поверсі Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). ББалкон-лоджія. Краєвиди з балкону на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Балкон-лоджія. Краєвиди з балкону на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-місний номер №1 на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). 2-місний номер №1 на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №2 на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №2 на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Проживання. 2-місний номер №2 на третьому поверсі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Санвузол на 3-му поверсі.


Харчування

Харчування в їдальні або на кухні. Сніданок входить у вартість проживання. За домовленістю можливе 2- або 3-разове харчування, домашня кухня, страви різноманітної кухні. М’ясні страви готуються з домашньої птиці.

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Харчування. Їдальня. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Харчування. Кухня. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Харчування. Кухня. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Харчування. Кухня.


Послуги

Включене у вартість

 • Прибирання кімнат та зміна рушників (2 на особу) — 1 раз на 3 дні.
 • Зміна постелі — 1 раз на 7 днів.
 • Паркінг.
 • Користування гаражем, пральною машинкою, праскою, феном.
 • Більярд.
 • Зустріч та трансфер із/до залізничного вокзалу.

За окрему плату

 • Трансфери до витягів (найближчий витяг у Сколе — 1 км, в Славсько, Плай — 25 км).
 • Баня — за попередньою домовленістю, вартість — 100 грн./год.
 • Прокат лижного спорядження, в т.ч. дитячого, послуги інструктора — за попередньою домовленістю.
 • Можливі екскурсії до водоспадів Кам'янка та Гуркало, фортеці Тустань, Мукачівського замку, озера Синевір.
 • Катання на конях.

Інфраструктура

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Дитячий куточок. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Альтанка на подвір'ї. Зправа - колиба для відпочинку.. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Колиба для відпочинку. Зправа на передньому фоні - гойдалка для дітей, на задньому фоні - мангал. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Колиба та мангал. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Декоративний міні-ставок. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Альтанка біля будинку. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Сертифікати відповідності, подяки та грамоти. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. На подвір'ї перед входом у будинок. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Кролики. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Баня. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Баня. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. В колибі. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Колиба. Відпочинок у Карпатах. Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Інфраструктура. Колиба.


Зв'язок

Київстар
МТС
Life:)
Beeline


До витягів

г. Житня (м. Сколе) – 1 км;
Гірськолижний комплекс Плай - 22 км;
Славське - 24 км;
Тисовець, Орявчик - 27 км.


Адреса

Львівська обл.
м. Сколе, вул. Стрийська, 35а
Тел.: +38 (03251) 21-941
+38 (067) 765-49-06
+38 (067) 767-97-98


 

Як доїхати

До садиби «У ІРИНКИ» можна доїхати автомобілем трасою Київ-Львів-Чоп (М-06/Е-50) до міста Сколе. Садиба розміщена поблизу міської лікарні в північній частині міста за 100 метрів від траси М-06.

Зі Львова можна доїхати маршруткою від автостанції №8 (біля залізничного вокзалу) до м. Сколе.

Місто Сколе має добре залізничне сполучення. Тому зручно добиратись будь-яким поїздом приміського або міжнародного сполучення в напрямку Ужгорода.

Схема проїзду

Садиба «У ІРИНКИ» (м.Сколе). Схема проїзду (карта). Супутникове фото міста Сколе.

 
Сколе - Карпати.інфо