Проживання у Карпатах:

Люкс

Котедж «Моцар»

від 300 грн.
с. Козьова
+38 (063)206-62-25
+38 (097)791-65-94


Котедж «Зарінок»

від 120 грн.
м. Сколе
+38 (093) 238-79-62,
+38 (063) 399-45-52


Готель «ВІВЧАРИК»

від 125 грн.
м. Сколе
+38 (050) 370-26-65


Готель «Батьківський двір»

від 150 грн.
с. Козьова
+38 (067) 314-31-11

Комфорт

Котедж Гуркало

від 250 грн.
с.Корчин
+38 (098) 3357319


Котедж «Над потоком»

300 грн.
с. Коростів
+38 (067) 739-36-47,
+38 (096) 172-01-23


Садиба «Дольче Віта»

100 грн.
м. Сколе
+38 (097) 942-95-02,
+38 (093) 489-31-00


Садиба Мрія

від 120 грн.
м. Сколе
+38 (067) 593-30-87


Садиба «У Івановича»

від 100 грн.
м. Сколе
+38 (096)277-14-80


Ваша садиба


Карпати

Економ

Садиба «У Юлька»

60 грн.
м. Сколе
+38 (063) 941-28-57
+38 (096) 498-29-18

Котедж «Над потоком» PDF  | Друк |
Проживання - Проживання в Коростові

Відпочинок в Карпатах в Коростові.


Особливості

Котедж розміщений поряд з лісом на березі потоку під назвою «Хемчин», який бере початок на схилі хребта Парашки.


Опис

Котедж «Над потоком» - це новий двоповерховий будинок з дерев'яного брусу, який розташований над потоком під назвою «Хемчин», який відмежовує котедж від лісу. Ліс знаходиться в двох метрах від межі котеджу. Поряд з потоком на території котеджу є мангал. На подвір'ї є місце для стоянки автомобілів.

Будівля котеджу повністю призначена для відпочинку у Карпатах: усі номери є сучасні та комфортні. В будинку є сауна з фітодушом. Для приготування їжі є окрема кухня. На другому поверсі є балкон, з якого можна проглядати ліс та потік.

В котеджі опалення автономне та цілодобово подається гаряча та холодна вода.


Проживання

Двомісний номер стандарт покращений

Номер знаходиться на першому поверсі.  Основна відмінність цього номеру від звичайного стандарту та, що цей номер має набагато більшу площу та розкладне крісло,  яке може бути використане для проживання третьої особи.

Загалом в номері є двоспальне ліжко, столик з стільцями, телевізор, розкладне м'яке крісло, вішак для одягу та санвузол. В санвузлі є сучасна душова кабіна, сушилка для рушників, умивальник, дзеркало, унітаз.

двомісний номер Стандарт покращений - село Коростів. двомісний номер Стандарт покращений - село Коростів. Душова кабіна в двомісному номері Стандарт покращений - село Коростів. санвузол в двомісному номері Стандарт покращений - село Коростів. санвузол в двомісному номері Стандарт покращений - село Коростів.

Двомісні номери стандарт

Котедж має 4 двомісні номери тип стандарт, два з яких мають по двомісному ліжку, а інші два мають одномісні ліжка. В кожному номері є телевізор, вішак для одягу, столик з стільцями. Номери розміщені на другому поверсі.

Кожен номер має свій санвузол. В санвузлі є сучасна душова кабіна, сушилка для рушників, умивальник, дзеркало, унітаз.

Проживання у Коростові: двомісний номер типу стандарт на 2-му поверсі з одномісними ліжками. Проживання у Коростові: двомісний номер типу стандарт на 2-му поверсі з одномісними ліжками. Проживання у Коростові: двомісний номер типу стандарт на 2-му поверсі з одномісними ліжками. Санвузол в двомісному номері стандарт на 2му поверсі Санвузол в двомісному номері стандарт на 2му поверсі Душова кабіна в номері стандарт на 2му поверсі Проживання у Коростові: Номери Стандарт з двоспальним ліжком на другому поверсі. Проживання у Коростові: Номери Стандарт з двоспальним ліжком на другому поверсі. Санвузол в номері Стандарт з двоспальним ліжком на 2му поверсі Санвузол в номері стандарт на 2му поверсі

Двомісні номери економ

Два двомісні номери типу економ розміщені на першому поверсі. Основна відмінність від інших номерів, що санвузол спільний на два номери.

Проживання у Карпатах: двомісний номер економ на першому поверсі - село Коростів. Проживання у Карпатах: санвузол двомісних номерів економ на першому поверсі.

Два окремі котеджі для проживання 6 чоловік

Котедж 1

Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Відпочинок біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Проживання в горах  біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Проживання в горах  біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Проживання в горах  біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Проживання в горах  біля річки в Коростові. Фото котеджу №1. Проживання в горах  біля річки в Коростові.

Котедж 2 (з сауною)

Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах. Фото котеджу (с сауною) №2. Відпочинок з сауною та басейном в Карпатах.


Харчування

Для харчування в котеджі є повністю обладнана кухня.

Проживання у Карпатах: Їдальня в Котеджі над потоком - село Коростів. Відпочинок у Карпатах: Їдальня в Котеджі над потоком - село Коростів.


Додаткові Послуги

  • Трансфер з м.Сколе.
  • Послуги провідника в ліс.

Інфраструктура

Котедж над потоком у Коростові - Відпочинок біля річки та лісу. Альтанки біля річки та лісу Відпочинок біля річки та лісу в Карпатах Відпочинок біля річки та лісу в Карпатах Гойдалка  біля річки та лісу Котедж над потоком у Коростові - мангал. Котедж над потоком у Коростові - балкон. Котедж над потоком у Коростові - вигляд з балкону. Котедж над потоком у Коростові - сауна. Котедж над потоком у Коростові - сауна. Котедж над потоком у Коростові - сауна. Котедж над потоком у Коростові - сауна.


Зв'язок

Київстар
МТС
Life:)
Beeline


До витягів

Гора Житня (біля об'їзної траси в с. Сколе) – 5 км.;
Гірськолижний комплекс Плай - 15 км.;
Славсько - 18 км.;
Тисовець, Орявчик - 20 км.


Адреса

Львівська обл.
Сколівський район,
с. Коростів
Тел.:
+38 (067) 739-36-47, +38 (096) 172-01-23


Як доїхати

До котеджу «Над потоком»  можна доїхати автомобілем трасою Київ-Львів-Чоп (М-06/Е-50) до повороту траси в селі Коростів. Тут біля автобусної зупинки необхідно звернути з траси на бічну дорогу, яка прямує до центру села. В центрі села біля сільської ради основна дорога повертає наліво. Тут потрібно повернути направо і проїхати 20 метрів, і ще раз повернути направо та проїхати ще 20 метрів. Котедж «Над потоком» буде знаходитись з прямо на перехресті з іншою дорогою.

Також можна доїхати маршруткою зі Львова від автостанції №8 (біля залізничного вокзалу) до села Коростів, або будь-яким поїздом приміського або міжнародного сполучення у напрямку на Ужгород до станції Сколе, звідки маршруткою або таксі до Коростова. Можна домовитись з господарями, щоб вони довезли зі Сколе.

Схема проїзду

 

 
Сколе - Карпати.інфо