Ресторан «Золота форель» PDF  | Друк |
Населенні пункти Сколівського району - Коростів

Ресторан Золота форель. Коростів.

Опис

Ресторан «Золота форель» є частиною однойменного Лікувально-розважального комплексу «Золота форель», який знаходиться в селі Коростів Сколівського району Львівської області біля річки Бутивля та автомобільної траси Київ-Львів-Чоп (М-06/Е-50). Ресторан являє собою дерев’яну двохповерхову будівлю, поряд з якою розміщені джерело, дитячий майданчик, мангал, стави з фореллю та качками.

Ресторан Золота форель. Човен. Ресторан Золота форель. Ресторан Золота форель. Криниця. Ресторан Золота форель. Фасад.

На першому поверсі ресторану «Золота форель» знаходяться два великі зали та кімната з баром з широким вибором напоїв. Перший зал є унікальним. В ньому ви крім круглих столів побачите піч у бойківському стилі. Кімната з баром має декілька столиків та акваріум, який виконує роль перегородки.

Ресторан Золота форель. Перший зал на першому поверсі. Ресторан Золота форель. Піч на першому поверсі. Ресторан Золота форель. Сходи. Ресторан Золота форель. Бар. Ресторан Золота форель. Акваріум. Ресторан Золота форель. Бар - столик .

Усі зали ресторану прикрашені картинами з тематикою рибної ловлі, декоративними люстрами та вазонами. Другий великий зал є ручним для проведення корпоративів, весіль та інших урочистих подій. Тут крім столиків є набір якісної аудіо та відео-техніки з світловими ефектами. З цього залу є вихід на терасу з столиками, яка знаходиться над ставом з качками та декоративним кораблем.

Ресторан Золота форель. Другий великий зал на першому поверсі. Ресторан Золота форель. Другий великий зал на першому поверсі.

На другому поверсі ресторану «Золота форель» є більярдний зал, зал з довгим столом на 10 персон та дитяча кімната. В більярдному залі є три більярдні столи, декілька диванів та столиків з стільцями. Усі більярдні столи оснащені усім необхідним для гри у більярд та мають спеціальні лампи для освітлення. Також більярдний зал прикрашений декоративними світильниками та риболовними сітками, що надає кімнаті неповторної атмосфери.

Ресторан Золота форель. Більярдний зал. Ресторан Золота форель. Більярдний зал. Ресторан Золота форель. Більярдний зал.

Ресторанний зал на другому поверсі містить видовжений стіл на 10 персон, диван з кріслами і столом для гри в шахи, декоративні світильники.

Ресторанний зал на другому поверсі. Стіл з шахами. Ресторанний зал на другому поверсі. Ресторанний зал на другому поверсі. Стіл на 10 персон.

Дитяча кімната знаходиться поряд з більярдним залом та оснащена дитячим столом з стільцями, іграшками та телевізором. Тут батьки можуть залишити своїх дітей.

Ресторан Золота форель. Дитяча кімната. Ресторан Золота форель. Дитяча кімната.

Кухня та Меню

Ресторан «Золота форель» має широкий вибір різних страв, серед яких страви з мангалу, фірмові страви з рибою, основні, перші та дитячі страви, салати, десерти, сніданки, фреші, напої, кава, холодні та гарячі закуски, страви з печі, страви з м’яса, гарніри, закуски для пива, чай, алкогольні напої та інше.

Основною ізюминкою ресторану є те, що Ви можете поряд зловити форель, яку вам зготують тут, як фірмову страву. В ресторані ввічливий персонал завжди радий Вашому візиту.

Додаткові послуги та сервіс

Додаткові послуги та сервіс детально описані в розділі "Ціни на послуги" на основній сторінці Лікувально-розважального комплексу «Золота форель» тут: https://skole.com.ua/uk/karpaty-rest/50-korostiv-rest/170-zolota-forel.html

Зв'язок

Київстар
МТС
Life:)
Beeline

Львівська обл.
Сколівський район,
с. Коростів
Тел.:
+38 (067) 889-69-99

Як доїхати

До лікувально-розважального комплексу «Золота форель» можна доїхати автомобілем трасою Київ-Львів-Чоп (М-06/Е-50) до села Коростів. Якщо їхати зі сторони міста Сколе, то необхідно проїхати готель ОКЕЙ, заправку «Укрнафта». На повороті за мостом через річку Бутивля буде вказівник з надписом «ЗОЛОТА ФОРЕЛЬ, КОЛИБА, РИБОЛОВЛЯ, ПРИГОТУВАННЯ-ПРОДАЖ ФОРЕЛІ, ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧИЙ ЧАН». Тут потрібно повернути праворуч:

Вказівник на трасі Київ-Львів-Чоп в селі Коростів. Зправа знаходиться Лікувально-розважальний комплекс «Золота форель». Вказівник на трасі Київ-Львів-Чоп в селі Коростів. Зправа знаходиться Лікувально-розважальний комплекс «Золота форель».

Також можна доїхати маршруткою зі Львова від автостанції №8 (біля залізничного вокзалу) до села Коростів, або будь-яким поїздом приміського або міжнародного сполучення у напрямку на Ужгород до станції Сколе, звідки маршруткою (маршрутка зупиняється в місті Сколе по на вул. Данила Галицького) до Коростова.

Схема проїзду

Проїзд до лікувально-розважального комплексу «Золота форель»