Садиба «БІЛЯ ЛІСУ» PDF  | Друк |

Приватний сектор в Коростові.


Особливості

Знаходиться в самому центрі села Коростів біля лісу та річки. Близько знаходиться початок маршруту на гору Парашка.


Опис

Садиба «Біля лісу» - це дерев’яна одноповерхова хата з садом та господарськими будівлями, побудована в сучасному бойківському стилі. Знаходиться садиба в центрі Коростова поблизу церкви та сільради. Рядом протікає маленька річка «Хемчин» з чистою водою, яка відмежовує садибу від дороги та сусідньої садиби. Ця річка бере початок від південного схилу гори Корчанка, що знаходиться на хребті відомої гори Парашка. Відразу за межею садиби починається ліс.

В будинку для проживання є дві двохмісні та одна трьохмісна кімнати, які обладнанні усім необхідним для відпочинку у Карпатах. Самі ж кімнати оформлені у сучасному стилі бойківського села. Кожна кімната прикрашена образами, вишиваними рушниками та картинами, що надає відчуття затишку та спокою. В кожній кімнаті є старовинна піч для обігріву дровами. Проте зимою є також електричний обігрів з допомогою електрообігрівачів.

При садибі є літня кухня для приготування їжі та господарська будівля. Літня кухня містить додаткове двохмісне ліжко.
Господарі садиби проживають окремо у місті Сколе.


Проживання

Для проживання в садибі «Біля лісу» є дві двохмісні та одна трьохмісна кімнати.

Трьохмісна кімната

В кімнаті: двохмісне та одномісне ліжка, дзеркало, піч, журнальний столик, стілець, 2 тумбочки, електричний обігрівач.

Трьохмістна кімната. Піч та дзеркало. Проживання в Коростові. Трьохмістна кімната. Піч та одномісне ліжко. Економне проживання в Коростові. Трьохмістна кімната. Двохмісне ліжко, тумбочки, столик, обігрівач.

Двохмісна центральна кімната

В кімнаті: диван, два розкладні крісла, журнальний столик, шафа з дзеркалом, старовинна піч.

Двохмісна кімната (Садиба «Біля лісу», с. Коротів). Журнальний столик та крісла. Двохмісна центральна кімната (Садиба «Біля лісу», с. Коростів). Пічка для обігріву. Відпочинок та проживання в Коростові. Двохмісна кімната (Садиба «Біля лісу», с. Коростів). Диван. Двохмісна кімната (Садиба «Біля лісу», с. Коростів). Шафа.

Двохмісна бічна кімната

В кімнаті: диван, два розкладні крісла, тумбочка, телевізор, старовинна піч.

Двохмісна бічна кімната (Садиба «Біля лісу» у селі Коростів). Крісла, стіл та телевізор. Двохмісна бічна кімната (Садиба «Біля лісу» у селі Коростів). Стіл та ліжко. Відпочинок в Карпатах.


Харчування

Харчування на літній кухні, яка знаходиться рядом з хатою. Кухня обладнана усім необхідним: старовинна піч, газова плита, холодильник, посудомийка, посуд та кухонне приладдя. На кухні знаходиться стіл, стільці, крісло та додаткове двохмісне ліжко.

Стіл, кухонна плита, холодильник та шафа з посудом. Садиба «Біля лісу», с. Коростів. Старовинна піч та двохспальне ліжко. Садиба «Біля лісу», с. Коростів. Садиба «Біля лісу», с. Коростів. Літня кухня


Послуги

Включене у вартість

  • Стоянка автомобіля.
  • Зустріч у м. Сколе.
  • При потребі - прибирання кімнат та зміна рушників (1 шт. на особу). Зміна постелі.

За окрему плату

  • Транспортні послуги легковим автомобілем в тому числі до витягів.
  • Екскурсії — за попередньою домовленістю.

Інфраструктура

Краєвиди на навколишні Карпатські гори в селі Коростів. На передньому плані - північна частина садиби «Біля лісу». Фото зроблене у вересні 2010 року. Фото невеличкої штучної дамби з каміння на річці «Хемчин», яка протікає біля приватної садиби «Біля лісу» в Коростові. Фотографія річки «Хемчин», яка протікає біля приватної садиби «Біля лісу» в Коростові. Відпочинок в Карпатах. Садиба «Біля лісу», с. Коростів. Річка «Хемчин»


Зв'язок

Київстар
МТС
Life:)
Beeline


До витягів

Гора Житня (біля об'їзної траси в с. Сколе) – 5 км.;
Гірськолижний комплекс Плай - 15 км.;
Славсько - 18 км.;
Тисовець, Орявчик - 20 км.


Адреса

Львівська обл.
Сколівський район,
с. Коростів
Тел.: +38 (066) 853-09-93


Як доїхати

До садиби «Біля лісу» можна доїхати автомобілем трасою Київ-Львів-Чоп (М-06/Е-50) до села Коростів, де необхідно звернути з траси на бічну дорогу, яка прямує до центру села. В центрі села біля сільської ради основна дорога повертає наліво. Тут потрібно повернути направо і проїхати 20 метрів. Садиба «Біля лісу» буде знаходитись з права.

Також можна доїхати маршруткою зі Львова від автостанції №8 (біля залізничного вокзалу) до села Коростів, або будь-яким поїздом приміського або міжнародного сполучення у напрямку на Ужгород до станції Сколе, звідки маршруткою до Коростова.

Схема проїзду

Садиба «Біля лісу», с. Коростів. Схема проїзду

 
Сколе - Карпати.інфо